Hľadáme milú a šikovnú opatrovateľku/a do mestečka Waldshut-Tiengen k pani vo veku 95 rokov

Waldshut -Tiengen - hľadáme opatrovateľa/ku do mestečka Waldshut-Tiengen

Všeobecné

Nástup23.05.-27.05.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov / 2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 6t: 1960€ + *200€, 2M: 2800€ + *200 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá
Vodičský preukazNie
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

fajčenie povolené iba vonku/na balkóne.

Pohlaviežena
Vek95
Výška a váha160 cm | 50 kg
Stupeň ošetrenia

Pani má 1. stupeň ošetrovania.

Ošetrovateľská služba chodí 1x do týždňa kvôli sprchovaní.

Bývanie

Pani žije sama v rodinnom dome s terasou.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

nie je potrebné, resp. príležitostne

pani trpí začínajúcou inkontinenciou moču (preventívne nosí vložky), horšie počuje a má príznaky stareckej zábudlivosti / začínajúcej demencie

Pohyblivosť

pani sa pohybuje pomocou rolátora

Ďalšie informácie

pani treba často upozorňovať na pravidelný pitný režim

Náplň práce

opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie). Obchod je 300 m od domu.

KoordinátorKoordinátorka: L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu