Do Taufkirchen hľadáme opatrovateľku k 88-ročnej pani

Taufkirchen - opatrovanie 88 ročnej pani pri Mníchove (overená rodina - striedanie)

Všeobecné

Nástup02.08.2024
Dĺžka turnusu1 mesiac
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈  1 mesiac: 1470 € + *100 € €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinypokročilá nemčina
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené vonku.

Pohlaviežena
Vek88
Výška a váha171 cm | 52 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome s terasou.

Domáce zvieratá

Nechová žiadne domáce zvieratá.

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie je občas potrebné.

Pacientka sa lieči na vysoký krvý tlak, má miernu demenciu, počuje a vidí slabšie.

Pohyblivosť

Pani je mobilná s rolátorom.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

KoordinátorL. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu