Mosbach je historické mesto nachadzajúce sa v Nemecku, oblasť Bádensko-Württembersko. Mesto má bohatú históriu siahajúcu až do stredoveku, čo je vidieť na zachovalej architektúre najmä v starom meste a historickom centre.

Mosbach - hľadáme opatrovateľku pre pani o veku 84 rokov

Všeobecné

Nástupihneď/dohodou
Dĺžka turnusu1 mesiac / 6 týždňov / 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ 1M: 1650€ +*150€, 6t: 2310€ +*200€, 2M: 3300€ +*250 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka
Vodičský preukazVýhodou
FajčenieNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie nie je povolené. Vodičský preukaz je výhodou, auto je v garáži a najbližšie potraviny asi 10 minút od domu.

Pohlaviežena
Vek84 rokov
Výška a váha165 cm | 90 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Ošetrovateľská služba doposiaľ navštevovala pacientku ráno a večer, ale už nenavštevuje.

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome so záhradou.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

Príležitostné.

Pani má vyklbené kolená a väčšinu času leží na posteli. Mentálne je však v poriadku.

Pani vie krátko stáť na nohách ale väčšinou sa presúva pomocou veľkého rolátora (chodítka).

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie v spolupráci so synom) a návštevy lekárov.