Fürstenfeldbruck sa nachádza 25 km severozápadne od Mníchova.

Fürstenfeldbruck - Hľadáme opatrovateľku k pani vo veku 85 rokov!

Všeobecné

Nástup16.07.2024
Dĺžka turnusu1 mesiac / 6 týždňov / 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ Mierne pokročilá nemčina: 1M: 1440€ + *100€, 6t: 2016€ + *150€, 2M: 2880€ + *200€, Pokročilá-dobrá nemčina: 1M: 1590€ + *100€, 6t: 2226€ + *150€, 2M: 3180€ + *200  €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65 rokov
Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je dovolené vonku.

Pohlaviežena
Vek85 rokov
Výška a váha160 cm | 65 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v dome s terasou a záhradou.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

Príležitostné.

Pani má začínajúcu demenciu, cukrovku, počiatočnú inkontinenciu, a osteoropózu.

Pani má problémy s pohyblivosťou. Pohybuje sa pomocou rolátora.

Ďalšie informácie

Pani má taktiež zubnú protézu kvôli ktorej má ťažkosti so žuvaním.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).