Balhdam je krásne mestečko v širšej periférii Mníchova od ktorého je vzdialené asi 30 minút autom.

Baldham - hľadáme staršiu opatrovateľku k 86-ročnému pánovi

Všeobecné

Nástup16.07.2024
Dĺžka turnusumin. 7 týždňov a viac
Plat
12,41 €/hod. (≈ 7 týždňov: 2450€ +*200€, 2M: 3000€ +*250€, 3M: 4500€+*250 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vekstaršia dáma
Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka
FajčenieÁno

Pohlaviežena
Vek86 rokov
Výška a váha180 cm | 80 kg
Stupeň ošetrenia

Pán je zaradený do 3. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Pán býva sám v dome so záhradou. Momentálne tam s ním žije jeho dcéra, ktorá sa však chce časom odsťahovať keď bude domácnosť a starostlivosť o otca zabehnutá.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

Nie je nutné.

Pán je v princípe bezproblémový, má síce pokročilú demenciu a čiastočnú inkontinenciu ale inak je sebestačný.

Pohyblivosť

Pán je mobilný.

Ďalšie informácie

Varia sa často vegetariánske jedlá.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).