Aglasterhausen je mestečko v okrese Neckar-Odenwald-Kreis v Bádensku-Württembersku v Nemecku. Je vzdialené do hodinky od Luxemburska a asi hodinku a pol autom od Stuttgartu.

Aglasterhausen - hľadáme opatrovateľku k pani vo veku 93 rokov (overená rodina - striedanie)

Všeobecné

Nástup13.08. 2024
Dĺžka turnusu1 mesiac / 6 týždňov / 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ 1M: 1460€ +*150€, 6t: 2044€ +*200€, 2M: 2920€+*250 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinypokročilá znalosť nemeckého jazyka
FajčenieNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie nie je povolené.

Pohlaviežena
Vek93 rokov
Výška a váha160 cm | 60 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Pani býva momentálne v domove dôchodcov,  od 13.07. bude bývať u seba vo veľkom dome so záhradou.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

Nie je nutné.

Zdravotný stav

Pani je v princípe bezproblémová, viac-menej sebestačná.

Pohyblivosť

Pani je mobilná.

Ďalšie informácie

Obchod Penny je vzdialený od domu cez cestu asi 5 minút.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).