Schwarzach je obec v okrese Neckar-Odenwald-Kreis v Bádensku-Württembersku v Nemecku, ca 100 km od Stuttgartu.

Schwarzach - hľadáme opatrovateľku k pani vo veku 90 rokov (overená rodina)

Všeobecné

Nástup17.11.2024
Dĺžka turnusu2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 2 M: 2920€+*250 €+ **140  €)
Bonus* extra cestovné, **bonus za sviatky (25.12., 26.12., 01.01.) €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinymierne pokročilá - pokročilá
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené vonku

Pohlaviežena
Vek90 rokov
Výška a váha168 cm | 59 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 4. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v 4-izbovom byte so záhradkou.

Domáce zvieratá

Jedna mačka.

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie nie je nutné.

Zdravotný stav

Pani trpí inkontinenicou.

Pohyblivosť

Pani sa pohybuje sama.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie v spolupráci so synom).