Stuttgart je hlavné mesto nemeckej spolkovej krajiny Bádensko-Württembersko na juhozápade Nemecka. Najbližšie ležiace veľkomestá sú Bazilej, Frankfurt nad Mohanom a Mníchov.

Stuttgart - hľadáme staršiu opatrovateľku k pani vo veku 83 rokov

Všeobecné

Nástup04.08.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov / 2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 6t.: 2100€ +*150€, 2M: 3000€ +*200 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek50-60 rokov
Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka
FajčenieNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie nie je povolené ani vonku.

Pohlaviežena
Vek83 rokov
Výška a váha157 cm | 45 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje opatrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva v byte so synom a dcérou, na periférii mesta.

mozgová mŕtvica (bez následkov postihnutia), začínajúca demencia,  inkontinencia moču a občasná inkontinencia stolice, trvalý katéter

ťažkosti s chôdzou, pohyb s oporou + rolátor, invalidný vozík v exteriéri

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie v spolupráci so synom).