Löffingen je mesto v okrese Breisgau-Hochschwarzwald v Bádensku-Württembersku v Nemecku. Nachádza sa hodinku a pol autom od Zurichu.

Löffingen - hľadáme opatrovateľku na letný záskok (72 dní) k pani vo veku 88 rokov

Všeobecné

Nástup5.7. - 15.9. 2024
Dĺžka turnusu72 dní
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 3360€ + *200 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Znalosť nemčinymierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka
Vodičský preukazÁno
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je možné iba na balkóne.

Pohlaviežena
Vek88 rokov
Výška a váha160 cm | 65 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje opatrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva v dome.

Domáce zvieratá

žiadne

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie nie je nutné.

Pohyblivosť

Pani je na invalídnom vozíku.

Náplň práce

Opatrovateľ má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe

Jeho úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie v spolupráci so synom).