Bühlertal je obec v okrese Rastatt v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko v Nemecku. Nachádza sa v blízkosti francúzskych hraníc, asi hodinku od Štrasburgu.

Bühlertal - hľadáme opatrovateľku k pani vo veku 82 rokov

Všeobecné

Nástup01.09.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov / 2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 6T: 1960€ + *200€, 2M: 2800€ + *200 €)
Bonus* extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Znalosť nemčinyzákladná alebo mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené iba na balkóne.

Pohlaviežena
Vek82 rokov
Výška a váha155 cm | 55 kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetroavteľská služba denne, asistuje pri podávaní liekov a obeda.

Bývanie

Pani býva sama v dome.

Domáce zvieratá

žiadne

Nočné vstávanie

Nie je nutné.

Pani trpí osteoartrózou kolena, strednou demenciou, má častú inkontinenciu moču.

Jej pohyblivosť je niekedy nestabilná v závislosti od formy dňa.

Ďalšie informácie

dôležité sú krátke prechádzky vonku

Náplň práce

Opatrovateľ má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe

Jeho úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie v spolupráci so synom).