Mníchov - hľadáme milú a šikovnú opatrovateľa/ku k pani vo veku 81 rokov

Mníchov - hľadáme opatrovateľa/ku k pani vo veku 81 rokov

Všeobecné

Nástup1.7.-15.7.2024
Dĺžka turnusuminimálne 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ Mierne pokročilá nemčina: 2800€ + *200€, pokročilá nemčina: 3120€ + *200 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlavienerozhoduje
Znalosť nemčinymierne pokročilá, pokročilá
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

ideálne nefajčiar/ka, fajčenie je povolené len vonku

Pohlaviežena
Vek81
Výška a váha165 cm | 75 kg
Stupeň ošetrenia

pani je zaradená do 4 stupňa ošetrovania.

Bývanie

Pani býva v rodinnom dome so záhradou a terasou.

Domáce zvieratá

žiadne.

Nočné vstávanie

príležitostné nočné vstávanie

Pani trpí osteoartritídou, stredne ťažkou demenciou, má ťažkosti s chôdzou, inkontinenciu moču aj stolice

problémy s pohyblivosťou, pani sa pohybuje pomocou rolátora ale potrebuje pomoc pri chôdzi a chodenie na toaletu taktiež s pomocou

Ďalšie informácie

Stanovenie si s pacientom bežný denný režim, koordinovanie si nakupovanie a varenie
Je k dispozícii vaňová plošina/sprchové kreslo

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).