Germering je mesto s približne 40 500 obyvateľmi v okrese Fürstenfeldbruck v Bavorsku v Nemecku. Priamo susedí s mestom Mníchov a hraničí s ním na západe.

GERMERING - hľadáme opatrovateľku k 67-ročnej pacientke

Všeobecné

Nástup15.07.2024/dohodou
Dĺžka turnusuca 2 mesiace do 09.09.2024
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 2 mesiace: 3580 € + *200 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-55
Znalosť nemčinymierne pokročilá - pokročilá
Vodičský preukazVýhodou
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek67 rokov
Výška a váha165 cm | 60 kg
Stupeň ošetrenia

Pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Pani býva v rodinnom dome s terasou.  V sepáratnom byte býva dcéra s deťmi.

Domáce zvieratá

Pes - nemecký ovčiak.

Nočné vstávanie

Nie je potrebné, respektívne príležitostne.

Pacientka je duševne v poriadku, začínajúca inkontinencia, má problémy s mobilitou, návšteva toalety s pomocou. Je potrebný transfér, pacientka je nápomocná.

Pohyblivosť

Pani sa pohybuje pomocou elektrického invaldiného vozíka.

Ďalšie informácie

Pani má rada prechádzky pri jazere Starnberg. 2x týždenne jazdí pani sama do Augsburgu a opatrovateľka má v tom čase osobné voľno. Pacientka preferuje vegetariánsku stravu, zdravé stravovanie.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).