Mníchov - hlavné mesto Bavorska

Mníchov - hľadáme opatrovateľku k 100-ročnej pani (overená rodina)

Všeobecné

Nástup10.06.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov
Plat
12,41 €/hod. (≈ NJ (mierne pokročilá) - 6 týždňov: 1974 € + *150 € NJ (pokročilá) - 6 týždňov: 2100 € + *150 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinymierne pokročilá, pokročilá
Vodičský preukazNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek100

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome, v časti Mníchov-Perlach.

Domáce zvieratá

Nie.

Nočné vstávanie

Nie je potrebné, respektívne príležitostne.

Pacientka je duševne v poriadku. Potrebuje pomoc pri pohybe.

Pohyblivosť

Pohybuje sa pomocou rolátora.

Ďalšie informácie

Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s pripojením na internet a s vlastnou kúpeľňou.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).