Do dediny Kastl hľadáme opatrovateľku k 96-ročnej pani (156 cm, 60 kg)

Kastl - hľadáme opatrovateľku do dediny Kastl v Bavorsku pri rakúskych hraniciach

Všeobecné

Nástup24.05.2024
Dĺžka turnusu2 mesiace 3 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ 2 mesiace: 2800 € + *200 €, 3 mesiace: 4200 € + *200 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinymierne pokročilá - pokorčilá
Vodičský preukazNie
Ďalšie požiadavky

Rodina preferuje nefajčiarku

Pohlaviežena
Vek96
Výška a váha156 | 60
Stupeň ošetrenia

Pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrovania

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome s terasou a záhradou

Domáce zvieratá

Nie

InternetSIM-karta
Nočné vstávanie

Nie je potrebné, respektívne príležitostne

Pani je duševne v poriadku. Má začínajúcu inkontinenciu. Návšteva toalety s pomocou. Má protézu bedrového kĺbu. Potrebuje pomoc pri chôdzi, hrozí riziko pádu

Pacientka sa pohybuje pomocou rolátora. K dispozícii je aj invalidný vozík

Ďalšie informácie

Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).