Do mestečka Gröbenzell hľadáme opatrovateľku k 82-ročnej pani (163cm, 99kg)

Gröbenzell - hľadáme opatrovateľku/opatrovateľa do mestečka Gröbenzell pri Mníchove (overená rodina, striedanie)

Všeobecné

Nástup21.4.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12,41 €/hod. (≈ 6 týždňov: 1960€ + *150 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinymierne pokročilá, pokročilá
Vodičský preukazNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek82
Výška a váha163 | 99
Stupeň ošetrenia

Pacientka ja zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome.

Domáce zvieratá

V domácnosti nie sú domáce zvieratá.

Nočné vstávanie

Nie je potrebné, respektíve príležitostne (výmena plienky).

Pacientka trpí začínjúcou demenciou a začínajúcou inkontinenciou. Má problémy s chôdzou. Návšteva toalety s pomocou. Momentálne má kožné problémy (treba ju natierať, rukavice sú k dispozícii).

Pani sa pohybuje pomocou rolátora. K dispozícii je invalidný vozík. Prechádzky s rolátorom.

Ďalšie informácie

Pani navštevuje 1x do týždňa (pondelok) denné centrum pre seniorov. Rodina je nápomocná.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).