Do obce Oberboihingen hľadáme opatrovateľku k 91 - ročnej pani (153 cm, 67 kg)

Oberboihingen- hľadáme opatrovateľku do obce Oberboihingen

Všeobecné

Nástup1.5.2024
Dĺžka turnusu6 týždňov 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ 6 týždňov: 1848€ + *200€ 2 mesiace: 2620€ + *200 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinylepšie základy - mierne pokročilá
Vodičský preukazNie
Ďalšie požiadavky

Fajčenie povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek91
Výška a váha153 | 67
Stupeň ošetrenia

Pacientka je zaradená do 2. stupňa opatrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v rodinnom dome so záhradou.

Domáce zvieratá

V domácnosti nie sú domáce zvieratá.

Pacientka je v noci nepokojná. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pacientka sa lieči na vysoký krvný tlak, cukrovka (typ 2), inkontinencia stolice (nosí plienky). Má ľahkú demenciu. Horšie počuje a slabšie vidí. Má problémy s rovnováhou, závraty.

Pohyblivosť

Pacientka sa pohybuje pomocou paličky a rolátora.

Ďalšie informácie

Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s pripojením na internet .

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).