Do Mníchova hľadáme opatrovateľku k 95 ročnej pani (170cm, 80kg)

Mníchov- hľadáme opatrovateľku k pani do Mníchova

Všeobecné

Nástup01.03.2023
Dĺžka turnusu 2 Mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
12 €/hod. (≈  2 Mesiace: 2600 €)
Bonus200 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčiny mierne pokročilá
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek95
Výška a váha170 | 80
Stupeň ošetrenia

Pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Pani býva sama v byte.(Dcéra býva na druhom poschodí, je nápomocná)

Domáce zvieratá

Pacientka nechová žiadne domáce zvieratá.

Nočné vstávanie

Je príležitostne potrebné.

Pacientka trpí stareckou zábudlivosťou, má problémy so zrakom, má začinajúcu inkontinenciu ( plienky). (Potrebuje pomoc a dozor pri používaní toalety)

Pacientka sa pohybuje ťažšie kvôli starobe a pomocou rolátora. (Rolátor, invalidný vozík, ošetrovateľská posteľ, výťah, kúpacia/toaletná stolička)

Ďalšie informácie

Opatrovateľ/ka má k dispozícií vlastnú izbu s pripojením na internet.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

KoordinátorKoordinátorka: L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu