Hľadáme milú zaočkovanú opatrovateľku/opatrovateľa k 105 ročnému pánovi (180cm, 60kg) do mestečka Pullach

Hľadáme opatrovateľa/opatrovateľku k pánovi do mestečka Pullach.

Všeobecné

Nástup09.12.2022
Dĺžka turnusu5 týždňov/ 2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
10,45 €/hod. (≈ 5 týždňov: 1750€/ 2 mesiace: 3000 €)
Bonusbonus za sviatky: 24.12,25.12,26.12.,31.12.,1.1., : 240€ / extra cestovné :200 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlavienerozhoduje
Vek30-65
Znalosť nemčinypokročilá
Vodičský preukazNie
FajčenieNie

Klient

Pohlaviemuž
Vek105
Výška a váha180 | 60
Stupeň ošetrenia

pán je zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrovania

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba jeden krát do dňa.

Bývanie

Pán býva sam v byte bez domácich zvierat.

Domáce zvieratá

nie

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie je príležitostne potrebné.

Pán ma vzhľadom k vysokému veku problémy s pohybom, zle počuje, je inkontinentný, má kateter.

Pán sa pohybuje s pomocu rolátora, má problémy s pohybom vzhľadom na vysoký vek.

Náplň práce

Opatrovateľka má na starosti v rámci domácnosti udržiavanie poriadku, pranie, nakupovanie a varenie (čerstvú a zdravú stravu).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Koordinátor L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu