Do ... Hľadáme opatrovateľa alebo opatrovateľku s MAĎARSKÝM JAZYKOM k pani vo veku 92 rokov (160cm, 60kg)

Sinzing - opatrovanie 92 ročnej pani v nemeckom meste Sinzing (periféria Regensburgu)

Všeobecné

Nástupihneď
Dĺžka turnusu6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat
10,45 €/hod, brutto €/hod. (≈ 1. mierne pokročilá nemčina: 6t: 1920 eur / 2M: 2800 eur + bonus za sviatky: 216 eur alebo 2. pokročilá nemčina: 6t: 2116 eur / 2M: 3080 eur €)
Bonus1. mierne pokročilá nemčina: 216 eur alebo 2. pokročilá nemčina: 240 eur €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlavienerozhoduje
Vek20-65 rook
Znalosť nemčinymierne pokročilá alebo pokročilá znalosť nemeckého jazyka
Vodičský preukazÁno
FajčenieNie

Pohlaviežena
Vek92
Výška a váha160 cm | 60 kg
Stupeň ošetrenia

pani nemá stupeň ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Klientka býva sama v byte

Domáce zvieratá

bez domácich zvierat.

Nočné vstávanie

nie je potrebné.

Zdravotný stav

pani má ťažkosti s chôdzou súvisiace s vekom.

Pohyblivosť

pani sa pohybuje pomocou rolátora.

Ďalšie informácie

pani používa okuliare a má načúvací prístroj

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).