Do Überlingen hľadáme opatrovateľku k pani 83 rokov ( 166 cm, 66 kg)

Überlingen- opatrovanie pani v Überlingen

Všeobecné

Nástup1.1.2023-3.1.2023
Dĺžka turnusu6 týždňov/ 2 mesiace
Plat
(vrátane diét a cestovného)
10,45 €/hod. (≈ za 6 t: 2075€ / 2M:2880 €)
Bonusza 1.1.2023 a 6.1.2023 85 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinymierne pokročilá
FajčenieNie

Pohlaviežena
Vek83
Výška a váha166 | 66
Stupeň ošetrenia

pani je zaradená do  4.stupňa ošetrovania

domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba jeden krát do dňa

Býva s manželom v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu s pripojením na internet. Fajčenie nieje možné.

Domáce zvieratá

nie

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie je príležitostne potrebné.

Pani je inkontinentná , má problémy so srdcom a s pohybom, je alergická na niektoré lieky.

Pohyblivosť

pani sa pohybuje pomocou rolátora a invalídneho vozíka.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť ( varenie, pranie, nakupovanie)