Do Konstanz-Dingelsdorf blízko Švajčiarskych hraníc hľadáme opatrovateľku/opatrovateľa k manželskému páru (pani 81 rokov 163cm, 80kg / pán 91 rokov 166cm, 70kg).

Konstanz-Dingelsdorf - opatrovanie páru v mestečku Konstanz-Dingelsdorf

Všeobecné

Nástup16.12.2022
Dĺžka turnusu1 mesiac / 6 týždňov / 2 mesiace
Plat
10,45 €/hod, brutto €/hod. (≈ 1 mesiac: 2010€ / 6 týždňov: 3198€ / 2 mesiace: 4440€ €)
BonusBONUS: vianocne sviatky 335€  €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlavienerozhoduje
Vek30-65
Znalosť nemčinypokročilá
Vodičský preukazÁno
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Opatrovateľka s komunikatívnou nemčinou s vodičským preukazom a očkovaním. Rodina požaduje s nemeckým jazykom aj talianský jazyk, prípadne francúzky či anglický jazyk.

Klient

Pohlaviepár
Vekpani 81/ pán 91
Výška a váhapani 163cm / pán 166cm | pani 80 kg / pán 70kg
Stupeň ošetrenia

nie sú zaradení do žiadneho stupňa ošetrovania.

domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývaju spolu v dome s jednou mačkou . Opatrovateľka/ opatrovateľ má k dispozícii vlastnú izbu a s pripojením na internet.

Domáce zvieratá

áno / 1 mačka

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie nie je potrebné.

Obaja prekonali mrtvicu, majú čiastočnú inkontinenciu, sú zabudliví, počiatočné štádium demencie.

Pohyblivosť

obaja sa pohybujú pomocou rolátora.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

Koordinátor L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu