Do mesta Wannweil v Bádensku-Württembersku hľadáme opatrovateľku k 55 ročnej pani ( 174 cm, 71 kg)

Wannweil -Zaujímavá ponuka pre opatrovateľku , ľahké opatrovanie pani / STRIEDANIE

Všeobecné

Nástup12.-16.12.2022
Dĺžka turnusu1 mesiac
Plat
(vrátane diét a cestovného)
10,45 €/hod. (≈ 1 mesiac: 1400 €)
Bonus extra cestovné 100€ / bonus za sviatky : 240 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinymierne pokročilá
Vodičský preukazNie
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie je povolené mimo bytu.

Pohlaviežena
Vek55
Výška a váha174 | 71
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

Pani býva sama v byte.

Domáce zvieratá

Pani chová aj jednoho kocúra.

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie nie je potrebné.

Zdravotný stav

Pacientka je po mŕtvici a má vysoký krvný tlak.

Pacientka sa pohybuje ťažšie, preto pri pohybe používa rolátor.

Náplň práce

Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.

Jej/Jeho úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).