Do dedinky Zeilarn v Bavorsku hľadáme optrovateľa/ku k 64 ročnému pánovi (178cm, 72kg)

Zeilarn-ľahká ponuka opatrovania pána pre opatrovateľa/ku

Všeobecné

Nástup01.11.2022
Dĺžka turnusu1 mesiac
Plat
(vrátane diét a cestovného)
10,45 €/hod. (≈ 1600 €)
Bonusbonus cestovné 200 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinypokročilá
Vodičský preukazÁno
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčiť sa môže vonku.

Rodina má požiadavku aby opatrovateľ/ka boli aktívni šoféri.

Klient

Pohlaviemuž
Vek64
Výška a váha178 | 72
Stupeň ošetrenia

Pán je zaradený do 4. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba, pacient navštevuje denný stacionár 4x do týždňa.

Bývanie

Pán býva sám v rodinnom dome so záhradou.

Domáce zvieratá

Pán chová aj domáce zvieratá: 1 pes, 2 mačky, hydina (7ks)

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie je nie potrebné.

Zdravotný stav

Pacient trpí demenciou a má inkontinenciu.

Pohyblivosť

Pacient je mobilný, rád chodiva na prechádzky.

Ďalšie informácie

Pacient chová domáce zvieratá o ktoré sa musí postarať opatrovateľ/ka.

Pacient každý deň chodieva na dvoj hodinové prechádzky, kde jeho doprovodom bude opatrovateľ/ka.

Náplň práce

Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.

Jej/Jeho úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).