Do obľúbeného Mníchova hľadáme opatrovateľku k 82 pani

Mníchov – opatrovanie pani/ nástup: 21.8.2022 opatrovanie pre ženu

Všeobecné

Nástup21.08.2022
Dĺžka turnusu1 mesiac 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat
10,45 €/hod. (≈ 1 mesiace – 1800€, 6 týždňov – 2520€, 2 mesiace - 3600€  €)
Bonus+ 200€ extra cestovné aj za 1 mesačný turnus €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinypokročilá až dobrá nemčina
Vodičský preukazNie
FajčenieNie
Ďalšie požiadavky

Rodina preferuje nefajčiara.

Pohlaviežena
Vek82
Výška a váha186cm | 75kg
Stupeň ošetrenia

Pani je zaradená do 3 stupňa ošetrovania.

Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba, ale nie denne

Bývanie

Pani býva sama v byte.

Domáce zvieratá

Nechová žiadne domáce zvieratá.

Nočné vstávanie

Nočné vstávanie  je potrebné, príležitostne.

 ľahká demencia, začínajúca inkontinencia, nosí plienky, rameno po operácií, amputácia prsta

Pohyb s pomocou, pohybuje sa pomocou rolatora, invalidneho vozíka

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

KoordinátorL. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu