Sindelfingen – hľadáme opatrovateľku na ľahkú pozíciu do DOBREJ rodiny

Mesto, ktoré sa nachádza neďaleko Štuttgartu.

Všeobecné

Nástup02.01.2020
Dĺžka turnusu1 mesiac
Plat
(vrátane diét a cestovného)
9,35 €/hod. (≈ 1250 €)
Bonus za sviatky40 €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinypokročilá nemčina
FajčenieNie

Klient

Pohlaviemuž
Vek92 rokov
Výška a váha178 cm | 75 kg
Stupeň ošetrenia

nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia.

domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Bývanie

býva sám v dome, opatrovateľka má samostatnú izbu.

Domáce zvieratá

nie

Nočné vstávanie

nie je potrebné.

Zdravotný stav

nemá žiadne ťažké diagnózy, trpí iba začínajúcou demenciou.

pohybuje sa samostatne, k pohybu nevyužíva ani žiadne pomôcky.

Náplň práce

pomoc pri osobnej hygiene a prezliekaní. Pacient ocení spoločnú zábavu, rozhovory, čítanie či prechádzky, ak to jeho zdravotný stav dovolí.

Starostlivosť o domácnosť

varenie, upratovanie, nakupovanie.

KoordinátorHlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru0948 688 777, nabor@vip-pflege.eu