Stockach – dobrá ponuka pri Bodensee / nástup ihneď/ turnus 6 týždňov

Mesto v okrese Konstanz pri Bodensee.

Všeobecné

Nástupihneď
Dĺžka turnusu6 týždňov
Plat
(vrátane diét a cestovného)
9,19 €/hod. (≈ 2180 €)

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Znalosť nemčinys pokročilou nemčinou
Ďalšie požiadavky

hľadáme srdečnú a priateľskú opatrovateľku, ktorá má skúsenosti s demenciou.

Klient

Pohlaviemuž
Vek83 rokov
Výška a váha178 cm | 76 kg
Stupeň ošetrenia

je zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrenia.

domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

býva v dome spolu s dcérou, ktorá je nápomocná a je možné sa s ňou dohovoriť aj anglicky. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu.

Domáce zvieratá

nie

Nočné vstávanie

nie

má načúvací strojček, trpí demenciou, má ľahkú formu cukrovky, ťažkosti so srdcom, tlakom a implantovanú tzv. „Schmerzpumpe“, ktorá sa raz mesačne dopĺňa.

je mobilný ale slabý a pohybuje sa ťažšie, je preto potrebné byť mu nápomocný.

Ďalšie informácie

pán je pokojnej povahy, málo rozpráva, má rád svoju záhradu a starostlivosť o izbové kvety. Taktiež potrebuje istotu a bezpečie, preto má svoj denný plán ktorým sa riadi. Ocení spoločnosť a krátke prechádzky.

Náplň práce

Starostlivosť o pacienta

pomoc pri hygiene, prezliekaní, pohybe, vstávaní.

varenie, pranie, upratovanie, pomoc v záhrade. O nákupy sa stará dcéra pacienta, vedľa domu je pekáreň a mäsiarstvo, ďalšie obchody sú vzdialené cca 2 km.

KoordinátorHlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru0948 688 777, nabor@vip-pflege.eu